Я ТУТ ХВАСТАЮСЬ ГРААЛЕМ!!!

Ты веришь в Грааль на форекс?


  • Всего проголосовало
    4 618

Taras2008

Местный знаток
Рідній ненці Матусенька, мене ти народила, Щоб жити я могла, тебе любила. Коли мені погано можу я Завжди прийтти до тебе, розповісти. Ти поцілуєш лагідно і я Вже почуваю себе краще. Коли хворіла, ти завше була поруч, Голубила мене, не спала ти ночей. О, ненечко, як хочеться мені Щоб доля усміхнулася до тебе, А на голівоньку твою зійшло з небес благословіння. О, зоре ясная моя, як я люблю тебе! Моя любов не має меж, Вона, як океан, що увібрав У себе все найкраще, те Що дарувала ти мені Поки росла я, вчилася. Ти завше була поруч; І відчувала завжди я Підтримку материнську. Я дякую тобі за те тепло, Що дарувала ти; Ти, як зоря ясна, Ведеш мене по тій нелегкій долі, Що випала мені. І я за все це дякую тобі.

Мысль есть. главное не знать, а знать где искать..http://www.youtube.com/watch?v=dF1j-SQzrCg
 
Последнее редактирование:

Taras2008

Местный знаток
Друзья. у Вас нет понимания, что такое грааль. Каждый из Вас грааль.

Ладно, больше пока не пишу.

Вопрос в другом. Отдыхаем. Смотрим, лучше выходим.
http://www.youtube.com/watch?v=PwaYXrZ1UGc
 
Последнее редактирование:

the_creator

Активный участник
На счет индикаторов. Не все индикаторы - зло. Просто нужно не тупо бежать в переди паравоза, а включать соображалку. Как пример. Все индикаторы выкладывались на форуме.
Скажите пожалуйста что за индикатор
attachment.php
Бело-желтые линии
 
Последнее редактирование модератором:

Taras2008

Местный знаток
Не знаю. Не прошу. Правда я уже учел. Но и снов. Не хватает мне 20 баксов. Вот проблема.
Проблема в том, как сказать. Просто минус светит. хотя, я в плюс.
Немного. Но, все же.
Пытаюсь решить задачу.
 

borman777

Заблокирован
Не знаю. Не прошу. Правда я уже учел. Но и снов. Не хватает мне 20 баксов. Вот проблема.
Проблема в том, как сказать. Просто минус светит. хотя, я в плюс.
Немного. Но, все же.
Пытаюсь решить задачу.
не хватает 20 баксов до миллиона:D
 
Верх